Diskuze o basketu

Aktualizace

admin | 13.02.2012

Aktualizace stránek provedena.

stránky

Marta | 05.02.2012

Dobrý den všem fandům,
stránky nejsou opět aktualizované, protože správce je zase služebně mimo ČR (Čína). Až se vrátí, vše napraví.
Hezký den.

Sliby se maj plnit o vánocích

admin | 18.12.2011

Takže jsem do fotogalerie přidal pár nových fotek z mistráků a vánoční besídky jak jsem slíbil. Fotek mám ještě víc, ale jelikož to zebere dost času, tak je budu přidávat postupně a do Vánoc to snad bude už kompletní.
Hezké vánoční svátky všem.

fandí

fanda | 18.11.2011

franta fanda fandí fasketbalovímu flubu

Re: fandí

fanda | 18.11.2011

fó fandím

Re: fandí

anonym | 10.12.2011

Jinak dobrý, jo ..?

Konečně aktualizace stránek

admin | 02.10.2011

Dobrý den.
Všem se moc omlouvám ze delší neaktualizaci stránek. Dnešním dnem jsem to napravil a aktualizace se dočkal prakticky celý web. Hlavním přírůstek jsou fotky ze soustředění z Kláskova mlýna https://bkzdar.webnode.cz/fotogalerie2/klaskuv-mlyn-2011/

Omluva

Marta Burianová | 19.09.2011

Dobrý den všem příznivcům našeho basketbalového týmu. Jak jste si asi všimli, stránky nyní nejsou aktualizované. Je to proto, že správce stránek je dočasně služebně mimo ČR. Až se vrátí, všechno napraví. Můžete se těšit na např. fotky ze soustředění z Kláskova Mlýna, nebo fotky z Pelhřimova.
Děkuji za pochopení.

neschopnost

anonym | 28.05.2011

Dobrý den, viděla jsem celkem dost zápasů, které kluci sehráli a myslim, že nejsem sama, která by dovedla posoudit, že kluci se moc nezlepšují. Jsou vidět velké rozdíly mezi klukama a holkama stejného ročníku. Holky pod vedením pana trenéra Friedla jsou alespoň schopné si nahrát či rozehrát protiútok. Určitě se to dobře soudí i při střelbě trestných hodů. U kluků je vidět, že si neumí přihrát, není tam ani moc velká pravděpodobnost při střelbě trestných hodů. Myslím si (a myslím, že si to nemyslím sama) že tohle je chyba trenéra. Při zápase je z lavičky akorát slyšet např.: "Jdi do koše." "Nahraj.".. Tyto rady jsou jak se říká nad zlato. Kluci vás možná poslechnou, ale rozhodně netuší co vy tím slovem myslíte. Oni to nahrajou ale soupeři. Kluci se v šatně chlubí, kdo kolik dal košů. Basketball je kolektivní hra a chlubení sem vůbec nepatří.

Re: neschopnost

Trenér | 29.05.2011

Zdravím všechny fandy našeho týmu
Zde bych chtěl reagovat na článek neschopnost, kde autorka uvádí, že se kluci nezlepšují.
Já si myslím pravý opak, kluci udělali velký pokrok, hlavně za poslední dva měsíce, kdy se dokáží na tréninku sejít ve větším počtu. Důkazem jsou výkony v Horácké lize, kdy jsme podali mnohem lepší výkony, než OP a sehráli čtyři velice povedené zápasy. Co se týče hodnocení holek, že jsou schopné alespoň něčeho, tak ty hrají velice pohledný basketbal se spoustou krásných přihrávek a rychlých protiútoků, a to vše pod vedením jednoho z nejlepších trenérů BK ZR. Pisatelku ale chci upozornit na skutečnost, že kluci jsou v průměru mladší a holky ještě bývají v tomto věku vyspělejší. Největší rozdíl ale vidím v přístupu chlapců k tréninku. Holek je v týmu přes třicet, konkurence dostat se na soupisku do zápasu je veliká, a kdo v trénincích nepracuje na 100% tak nemá šanci do zápasu nastoupit. Já bohužel tento luxus nemám, což je velká nevýhoda, protože hoši nemají příliš velkou motivaci pracovat na tréninku na 100% a nemusí se o místo na soupisku porvat. Toto je třeba brát jako fakt a ne jako výmluvu, neboť co nejvyšší účast na trénincích, konkurence a plné nasazení přinese Vámi očekávané zlepšení. Závěrem však musím klukům za odehranou sezónu poděkovat, protože nebyla až tak špatná jak poslední výsledky ukazují. Dále si dík zaslouží rodiče, hlavně ti, kteří s týmem jezdili na zápasy a dík si zaslouží i pan Burian a tyto skvělé stránky. Já osobně bych uvítal více příspěvků v diskusi, kde je málo příspěvků.

Záznamy: 11 - 20 ze 32
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>
Přidat nový příspěvek